AD
Soru Sahibi
1 Kasım 2013 00:24

Diş beyazlatma

Dişlerim çok sarı değil ama tam bir beyaz olsun istiyorum tellerim vardı 1 ay önce cıktı uzman tvde 1 seansta beyaztlattığınızı gördüm kötü bi yan etkisi varmı yaşım 15 sıkıntı olurmu ve fiyat ne kadar

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Murat Zogun
Diş Hekimi

beyazlatma yaparken oksijen türevli malzemeler kullanıyoruz. herhangi bir yan etkisi olmayan bir işlemdir. bazı hastalarımız diş de aşınma olup olmadığını merak ediyorlar. böyle bir şey mümkün değildir. yaklaşık 10 dakikada gerçekleşen ve kolay bir işlemdir. gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz. www.dentaluna.com *** *** **

1 Kasım 2013 15:21