GS
Soru Sahibi
26 Temmuz 2017 13:28

Diş arası boşluk

Ben 15 yaşındayım alt dişlerimin arasında boşluk yok ama üst dişlerimde boşluklar var şeffaf plak mı daha uygun yoksa şeffaf diş teli mi ? Bir de düzelmesi kaç ay sürer ? Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim .

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. M. Özgür Sayın
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba, hangi tedavi yönteminin uygun olduğu ve tedavi süresi hakkında bilgiyi ancak sizi muayene ettikten sonra verebilirim. Geçmiş olsun dileklerimle

9 Ağustos 2017 13:20