dv
Soru Sahibi
8 Nisan 2014 16:32

diş ...

hocam doktor diş taşımı temizledi bana bundan sonra diş etini yukarı doğru fırçala dedi ne demek o tşk edrm ?

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, Dişlerinizi fırçalarken dişetini de fırçalayabilmek için, diş fırçasını süpürme hareketi ile dişetinden dişe doğru bastırmadan hareket ettirmelisiniz. Yani alt çenede aşağıdan yukarıya doğru, üst çenede yukarıdan aşağıya doğru fırçalamalısınız. Geçmiş olsun Dt. Göknur Gözen *** *** **

9 Nisan 2014 12:16