kp
Soru Sahibi
28 Nisan 2017 08:47

Dil baği ameliyati

Hocam mrhb 6 yaşinda oglumun dil baği var dilinin ucunu cikardıginda catallaniyor ve tam çikaramiyor.sorum şu acaba dil bağını şimdi aldirabilirmiyiz zor bir amelyatmi riskleri neler birde oğlum sünnet olmadi anestezi almışken ikisini birlikte yaptirabilirmiyiz psikolojisini etkilermi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Emin Balkan
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Geçmiş olsun. Dil bağı ameliyatı zor değildir. Beraberinde sünnet olursa daha iyi olur.

29 Nisan 2017 09:54