ÇG
Soru Sahibi
19 Şubat 2015 09:58

dikiş tüneli

merhaba hocam.oglum 4 aylıkken sünnetçi tarafından sünnet edildi.su an 4 yasında.sunnet sonrasında hiçbir ciddi sıkıntı yaşamadık.cogu doktorda sünnetinin iyi yapılmış olduğunu söylediler.yalniz hocam pipisinin üst tarafında sünnet te atılan bir dikiş izi bulunuyor.hafif dışa dğru bombe ve sert.bildiğiniz delik yani.yani nasıl antacagımı bilemiyorum.siz anladınız herhalde.biraz internette arastırdımda kalitesiz dikişten dikş tüneli denirmiş.yani hocam bu durumun oğluma herhangi birzararı varmı.ileriki hayatında cinsel hayatını etkilermi.onda hiçbir agrı sızı enfeksiyon vs.durum sözkonusu olmadı bu zamana kadar.aydınlatırsanız sevinirim.teşk.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

İdrar yoluna bir zarar verilmediyse endişe etmeyim. Kozmetik sorun dışında bir sorun oluşturmaz. Ancak arzu ederseniz ayagmurlu@gmail.com adresine fotograflarını gönderin bakıp size bilgi veririm.

19 Şubat 2015 10:16