DE
Soru Sahibi
11 Mart 2018 21:24

demodikozis

merhaba Ayşe hanım, benim yüzümde demodex var roza tedavisiyle hiçbir sonuç alamadım hangi doktora gittiysem bi işe yaramadı bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? sonuç alabileceğim bi yöntem önerir misiniz lütfen

1 cevap
Cevaplar (1)

Rozase tekrarlayan bir hastaliktir. Rozasenin hangi evresindeyseniz ona gore muayene edip tedavi duzenlenmelidir

27 Mart 2018 17:35