CG
Soru Sahibi
7 Eylül 2017 16:37

Dar kanal operasyonu

Hocam bana bel bölgemde dar kanal teşhisi konuldu.Kısmi felç başladığinı acil ameliyat olmam gerektiği söylendi.Yürümede sıkıntı çekiyorum, sağ bacağimı soldan farklı hissediyorum.Özellikle sağ ayağim içe basıyor,karincalanna oluyor.Bana yardımcı olabilir misiniz?Kısa sürede dönersiniz sevinirim Gülişan Civan *** *** ** yaşındayım Not. On yıl önce boynumdan ameliyat oldum 2 tane platin takıldı

1 cevap
Cevaplar (1)

selamlar sorunuz benim uzmanlık alanımda değil. geçmiş olsun. c.

8 Eylül 2017 20:34