ks
Soru Sahibi
12 Şubat 2018 21:51

crp yuksek sebebi ne olabilir

merhaba hocam, babam bacaklarinda tutulma ve agri sikayetiyle dahiliye bolumune gitti crp 58 sedim 70 cikti antibiyotik verdi urolojiye sevk etti urolojide birsey cikmadi romatoloji doktoruna gorundu romatizma yok denildi sikayetleri devam ediyor crp yuksek ne onerirsiniz crp yuksekligi icin enfeksiyon doktoruna gitmemiz dogru olurmu tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Bence bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına görünmenizde yarar var. Enfeksiyon hastalıkları uzmanı bir şey yok derse uzman bir romatologa tekrar görünün.

13 Şubat 2018 16:58