KP
Soru Sahibi
16 Ocak 2014 09:10

Cok önemli

Iyi gunler sayın hocam..bu konu benim icin cok onemli lurltfen dikkate alınız..iki hafta once kız arkadaşımla korunmasız ilişkiye girdim.takıntılı olduğum icin hiv virusu kapmis olabilirmiyim diye dusunuyorum.sorum: kız arkadaşım hormonal bozukluktan dolayi uzun zamandir her ay endokrin testi yaptiriyor ve 6 tüp kan veriyor.Eğer virusu taşısaydi bu testlerde ortaya cikar miydi?..simdiden tesekkur ederim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Zeynel Beyhan
Dahiliye - İç Hastalıkları , Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Sayın Pusat Bey, Bu soruyu bir infeksiyon hastalıkları uzmanına yöneltin.Saygılar

16 Ocak 2014 15:31