O
Soru Sahibi
5 Ocak 2014 01:52

Çok kötü unutkanlık ve dalgınlık var ne yapabilirim ?

Merhaba hocam, Benim büyük bir sıkıntım var. Derdimi kımseye açamıyorum burdan size yazmak istedim bana yardımcı olurmusunuz. Üniversiteye başladıktan bir süre sonra uyuşturucu madde kullanmaya başladım yaklaşık 2 yıldır içiyorum ama son 3 aydır ağzıma sürmedim fakat çok büyük dikkat dalgınlığı ve insanlar birşeyler anlattığında benım anlayamamam olayları sonradan algılamam kısacası zeka geriliği başladığını fark ettim bunun yanında kendime güvensizlik karamsar düşüncelere çok dalmam da cabası kendimi zihinsel olarak iyi hissetmiyorum. Sanki her geçen gün biraz daha kötü oluyor gibiyim işlerime odaklanamıyorum daha doğrusu hiç birşeye odaklanamıyorum. Aşırı derece unutkanlık ve konuşma bozukluğu başladı konuşurken cümleleri toparlayamıyorum bir şeyi anlatırken karşı tarafın anlayacağı şekilde anlatamıyorum. Vs. şeyler bununda farkındayım bunu engellemem için bana bir öneriniz varmı doktora gitmelimiyim ne yapmalıyım bilmiyorum.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nihat Egemen
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bir psikiatri doktoruna basvurun. Beyin cerraisi ile ilgili sorununuz yok

5 Ocak 2014 21:45