1 Nisan 2018 18:52

çok acil yardım lutfenn

hocam merhaba kolay gelsin babamın 6 tane belinde fıtık var iki aydır bu skntyı çekiyor kuru iğne tedavisi ilaçlı iğne tedavisi hepsini gördü ama yurumesinde hala zorlanma var ve ağrıları dinmiyor bize önerebileceğiniz bir tedavi var mıdır çok üzülüyorum sürekli ağrı çekerim korkusu yaşıyor şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Mehmet Mustafa Ertürk
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Romatoloji (Fiziksel tıp ve Rehabilitasyon)

merhaba. hastanın fiziksel değerlendirme yani muayene bulguları ve şikayetleri doğrultusunda uygun tedaviyi planlamak en doğrusu olacaktır. bununla birlikte, proloterapi uygulayan bir hekim tarafından değerlendirilmesini öneririm. geçmiş olsun.

1 Mayıs 2018 13:18