AM
Soru Sahibi
17 Ekim 2016 20:28

Çocuk romatizma

Hocam 2.5 yaşında oğlum var çocuk romatizma teşhisi konuldu Van'da yaşıyorum burda romatoloji bölümü yok tedavi süreci Nasıl oluyor ne kadar sürüyor acaba?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Güzide Aksu
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Romatolojisi

Merhabalar geçmiş olsun Oncelikle çocuğunuzun gercekten romatizması var mı onun anlaşılması lazım. Ege Uni. cocuk hast.de hasta çocuk polikliniğine baçvurduğunuzda sizi gerektiğnde sizi çocuk romatolojiye yonlendireceklerdir.

18 Ekim 2016 15:05