ÇM
Soru Sahibi
1 Aralık 2017 10:01

Çocuk Endokrin-Boy kısalığı

14 aylık oğlumun boyu 72 cm. Doğduğunda 25 persentilde iken bir süredir 3 persentilde seyrediyor. Elleri ve ayakları da yaşıtlarına göre küçük. Doktorumuz, çok kafamıza takılırsa, 2 yaşından sonra durumun araştırılabileceğini, şu an gerekli olmadığını söylese de endokrinoloji uzmanına da danışmak istedim. Eğer araştırılması için 2 yaşı beklemeye gerek yoksa Ankara'da bir uzmana götüreceğim. Teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mehmet Boyraz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

2 yaşını bekleyelim

4 Aralık 2017 10:02