um
Soru Sahibi
1 Mayıs 2015 00:21

çocuk cinsellik

Hocam 2,5 yasında kızım var 6 yasında erkek kuzeni var sürekli beraberler nerdeyse. Fakat erkek yeğenim kızıma gizli yerlerde kimsenin olmadığı yerlerde dudağından öpüyor afedersiniz ama üstüne çıkması istiyor gibi kötü şeylerle karşılaşıyoruz konuşsakta çözüm bulamadık ne yapmam lazım yiğrnimde canım ciğeri ama bu ne demek oluyor ne yapmalıyız ben bi kılıfı koyamadım lütfen yardım edin

1 cevap
Cevaplar (1)

Yaş dönemi olarak bu tür davranışlarda bulunulması çok rastlanan bir durum...ancak cinselliğin kendisine özel bir durum olduğu ve belli bölgelerin ona özel olduğu ona anlatılmalı...bunun için görsel malzemelerden, belki bir oyuncak ayıdan faydalanabilirsiniz. Bölgeleri gösterek,bu bölgelerin kişinin mahrem yerleri olduğunu ve kendisinin veya başkasının bu bölgelerine dokunulmayacağını anlatabilirsiniz.

1 Mayıs 2015 13:00