AE
Soru Sahibi
13 Aralık 2017 11:22

Çocuğumuz kötü durumda bir yol gösterir misiniz?

Merhabalar benim 4.5 yasında bir manevi bir kızım var. Annesi tek basına yetiştirdi babası hic istemedi. Çocuk da sevmiyor zaten . ona anneannesi ve dayısı bakıyordu.dayısını cinayet yüzünden kaybetti anneannesi de oğlunun acısına dayanamadı. Çocuk her defasında anneannesi özledim diyor ağlıyor dayımı özledim diyor. Birşey istediği zaman illa olacak gece yarısı park a gitmek istemeleri. Gece saat 4 e kadar uyumaması çok cabuk sinirlenmesi.annesine öl demesi. Dun aksam da mavi ışıklar görüyorum diyerek korkutucu hareketler yapmaya başladı yazı yazmasını bilmeyen kız cadı süpürgeli resim çizdi . çok korkuyoruz. Lütfen yardımcı olur musun ne yapmamiz konusunda ;(

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Veli Kurt
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Erdoğan Bey size bu platform üzerinden yardımcı olmamız çok mümkün değil. Ancak kızınızı muayene ederek ve sizden alacağımız ayrıntılı değerlendirmelerle yardım edebiliriz. Bu konuda bizimle ya da başka hekimle iletişime geçmenizi öneriyorum. Saygılarımla.

18 Aralık 2017 17:34