ts
Soru Sahibi
29 Kasım 2016 21:46

çocuğumu hangi doktora goturmeliyim

merhaba serhat bey benim oğlum 10 yaşında 5.sınıf öğrencisi denizli pamukkale üniversitesine psikiyatri doktoruna gittik doktorumuz 2 aylık izine çıkmış tüm tahlil test sonuclarimiz çıktı fakat görüşme yapamadık .suan tüm sonuçlar elimizde afyonda güvene bulacağımız bizi tam anlamıyla aydınlatacak bir doktora gitmek istiyoruz yardımcı olabilirmisiniz.problemin dikkat eksikligi hiperaktivite olabileceği söylenmişti ne yapmamız lazım

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Serhat Kala
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Poliklinige basvurdugunuz taktirde degerlendirmenizi yapabiliriz. Saglikli gunler dilerim.

1 Aralık 2016 16:01
ts
Soru Sahibi

hangi hastahanede olduğunuzu ogrenebilirmiyim serhat bey haftaya görüşmek dilegiyle

1 Aralık 2016 18:18
Uzm. Dr. Serhat Kala
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Afyon devlet hastanesinde çalışmaktayım

2 Aralık 2016 10:18