TO
Soru Sahibi
15 Şubat 2012 11:33

Cinsel ilişkki sonrası baş ağrısı

Nazire hanım merhaba, Ben her ilişki sonrasında şiddetli bir başağrısı yaşıyorum fakat çok kısa süreli. 1dk. bile sürmüyor. Bu herhangi birşeyin göstergesi midir? Endişelenmeli miyim? şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nazire Afşar
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Gecmis olsun Bu tip ağrılar genelde migrenli kisilerde daha sık olur. Çoğunlukla ciddi bir sorun yoktur ancak yine de bir noroloji uzmanına muayene olup bazı tetkikleri yaptırmanız uygun olur. Sonrasında bu ağrıların gelmesini önlemeye yönelik bir tedavi başlanması uygun olur. Ağrı kaderiniz olmak zorunda değil. Selamlar

11 Mart 2012 14:32