BA
Soru Sahibi
15 Aralık 2017 13:26

Cinsel ilişki

Merhabalar hocam perşembe günü laparoskopi ameliyatı oldum daha öncede size yazmistim sol tarfta kistim alındı ve sol tupum acildi ameliyat olalı 10gun oldu. Cinsel ilişki kaç gün sonra görebiliriz acaba

3 cevap
Cevaplar (3)
Op. Dr. Döndü Demirel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ameliyatı yapan doktorunuza sormanız gerekmektedir.

19 Aralık 2017 16:05
BA
Soru Sahibi

Merhabalar hocam 3 yıllık evliyim adet duzensizligim de vardi size dha oncede yazmistim ve 3cm kistim vardi 20 gün önce laparoskopi kist ameliyatı oldum. Sol taraftaki tupum acabildi dikislerim alinali 2 hafta oldu ameliyattan beridir kanamlarim devam etti doktora sordum kanamalarim çok oldu diye adet görmüş olabilirsin dedi ayin 7 sinde kanama geldi 1hafta surdu dikislerimden 2 hafta sonra lişkiye girdik 3 kere falan bugun biraz pembemsi leke geldi 1 damla kadar ne olabilir acba

23 Aralık 2017 12:22
Op. Dr. Döndü Demirel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Ameliyat stresinden dolayı düzensizlik olabilir.

25 Aralık 2017 08:48
BA
Soru Sahibi

Hocam birde bi kaç gündür beyaz akintim oluyor boyle ic camasirima leke yapiyor hani şeffaf yapışkan gibi

25 Aralık 2017 11:09
Op. Dr. Döndü Demirel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doktorunuza başvurunuz.

26 Aralık 2017 14:03