29 Haziran 2017 00:54

çiller tedavi

merhabalar hocam yüzümde ciler var çok fazla değil ama burun üstünde biraz belirgin cillerden kurtulmak için sizden krem tavsiyesi istiyorum çilleri yok edecek .birde akne sonrası oluşan deliklerim var lazerle tedaviden bahsediyorlar fraksiyonel lazer , co2 fraksiyonel lazer siz bu konuda yardımcı olurmusunuz başka tedavisi var mı önerebileceğiniz ii günler

1 cevap
Cevaplar (1)

Öncelikle ilginize teşekkür ederiz.Sorularınızın yanıtlarıyla ilgili bizlere doktor sitesi com iletişim numaralarını arayarak ulaşabilir ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz

30 Haziran 2017 09:15