DE
Soru Sahibi
7 Aralık 2015 11:00

Çil tedavisi

Yüzüm de hafif derecede çiller var daha önce expigment falan kullandım ama bir faydasını görmedim acaba lazer tedavisi ne kadar işe yarar lazer tedavisi çiller için uygun mudur ve kaç seans ta yok edilebilir

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba, çiller için lazer tedavisi yapılabilir, belirgin fayda görürsünüz, yanıtınıza göre seans sayısı belirlenir. bir kaç seans tedavi gerekecektir. uygun bir zamanınızda muayeneye gelirseniz ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. iyi günler

7 Aralık 2015 18:58