tb
Soru Sahibi
29 Şubat 2016 11:27

Çene ve Yirmilik Diş Kulak Çınlaması Yapar Mı?

Hocam benim 11 yıldır çenemde sorun var. Hareket kısıtlaması ve karşı tarafın duyabileceği kadar çok kütleme, kıtlama var. 17 gün önce sol kulağımda çınlama başladı. O taraftaki alt 20lik dişim de henüz çıkmadı ama sanki dokununca az biraz acıyo gibi. Sizce çene ve gömülü 20lik diş çınlama yapar mı? KBBde sorun olmadığını söylediler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Burhan Hakan Oray
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba, çeneleriniz ile ilgili sorununuzun yaşınız genç olmasına karşın uzun sürece yayıldığını beyan ediyorsunuz, çene ekleminin tedavisiyle ilgilenen bir çene cerrahı, protez uzmanı veya ortodonti uzmanına başvurmanızı öneririm, geçmiş olsun.

29 Şubat 2016 11:58