KH
Soru Sahibi
24 Şubat 2018 00:32

Çene sorunu

Merhaba alt çene gelişimim ileri doğru değil aşağı doğru gelişti diş tellerim takılı 1 sene oldu dişler olması gereken konumda ama asimetrik sorunum olduğunu düşünüyorum ameliyat olmak istiyorum uygun fiyatlı bir yer arıyorum yardımcı olurmusnnz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Hasan Onur Şimşek
Diş Hekimi , Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

selamlar Üniversite hastenesinde yapılacak ameliyatlar Sağlık uygulama tebliğinine göre belirleniyor.

25 Şubat 2018 22:53