26 Temmuz 2017 21:32

bypass ameliyatı

Merhaba babam 4-5 sene önce kalp krizi geçirdi ve bypass ameliyatı oldu bugün birden ateşlendi ve bacakta damar alınan yer kızardı ağrı yok ve ilk defa böyle bir kızarma oluyor neden olabilir acaba hastaneye gitmiyor inatla acil cevap verirseniz sevinirim iyi akşamlar

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Anar Emrah
Kalp Damar Cerrahisi

Geçmiş olsun. Damar alınan bacakta enfeksiyon olmuş. Görmek ve doppler (ultrason )yapmak lazım. Sonra tedavi gerekecek. Geçmiş olsun.

26 Temmuz 2017 21:35