23 Şubat 2018 23:42

Burun tıkanıklığı

Merhabalar hocam 7 aylık bir kızım var ve burun tıkanıklığı var nazal aspiratör yapıyoruz hala tıkanıyor burun damlası sıktırmıyor sorum şu cold mix aldım kullansak bir zararı olurmu hocam

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Süphan Özyurt
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Merhaba, ben 1 yaşından önce tercih etmiyorum. Burun tıkanıklığının birçok nedeni olabilir. Başta klima gibi.

24 Şubat 2018 04:42
Soru Sahibi

Klima yok ki evimizde evimiz doğalgazlı efendi m

24 Şubat 2018 13:22
Uzm. Dr. Süphan Özyurt
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

Ben yine de 1 yaşından önce tercih etmiyorum. Başka neden var mı diye muayene ettirmeniz uygun olur.

28 Şubat 2018 09:10