CS
Soru Sahibi
18 Ekim 2015 00:31

Burun tıkanıklıgı

Merhaba Akgül hanım 2 yaşında 1 oğlum var. 1 aydır SADECE burun tıkanıklığı şikayetiyle DR ye götürüyorum. Soğuk algınlığı İlaçları kullandık geçmeyince Zaliten şrp avamys sprey kullanmam önerildi. Bu ilaçların bir sakıncası varmı yardımcı olursanız sevinirim. Birde reflü teşhisi ultrasonla konulabilirmi? İyi çalışmalar. Suzan Cingü Giresun

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi

SUZAN HANIM MERABA VERILEN ILACLARI KULLANIN AMA SIKAYETLERI DEVAM EDERSE MUTLAKA BIR COCUK ALERJI UZMANINA BASVURUN. BU ILACLAR DOKTOR KONTROLUNDE VE DOGRU NEDNELE ILE VERILDIGINDE ZAAR VERMEEZ, YAN ETKI GORULMEZ AMA HE DOKTOR KONTROLUNDE OLMSANIZ GEREKIR REFLU TESHISI ULTRASOUN ILE KONULAMAZ KLINIKTEN ANLATILAN ILE KONULABILIR YADA OZEL GARFILERI VAR ONLAR CEKILEREK KONULABILIR. COK GECMIS OLSUN SEVGILER DOC DR AKGUL AKPINARLI

24 Ekim 2015 00:32