DB
Soru Sahibi
25 Nisan 2012 23:46

bu nedir ?

iyi günler hocam . ben son 6 ay içersinde belimin aşşa kısmıda yani (kalçada) 3-5 santimlik bi yag bezesi gibi bastırınca acı olmuyan ama kaygan bi cisim keyfettim ve doktor ufak bi amaliyatla yerinden çıkardi ve bağ dokusu dedi aradan 1 yıl sonra yeniden aynı yerde çıktı şimdi ne yapmam gerek

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İhsan Oruk
Genel Cerrahi

merhabalar. tarif ettiğiniz yağ bezesine baenziyor. tekrarlamış. yeniden uygun bir şekilde kapsülüyle birlikte şıkarılması uygun olacaktır. saygılarımla

26 Nisan 2012 00:17