bb
Soru Sahibi
27 Mayıs 2014 11:42

Bronşit başlangıcı

Merhaba Ayşe hanım 3,5 aylık 6.500 kilo oğlum var.Hafif hırıltı ve öksürüğü var.Doktor bronşit başlangıcı olduğunu söyledi ve Alfasıd 250 mg 10 tane iğne sabah akşam birer tane olmak üzere Alfasıd şurup iğnelerden sonra başlanıcak birde Muconex başladık.3.iğnemizi yaptırdık ama için hiç rahat değil.Oğlum çok küçük başka bir tedavi yöntemi varmıdır.Teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ayşe Zengin Turan
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba Burcu Hanım. Tedaviye karar verecek olan ancak muayene eden doktorunuz olacaktır. Mutlaka doktorunuza kontrole gidiniz, oğlunuzun bu dönemde yakından takip edilmesinde fayda var.

27 Mayıs 2014 13:44