OD
Soru Sahibi
13 Şubat 2016 21:55

boyun düzleşmesi

iyi günler ,benim boyun düzleşmem var ve bunun için doktora gittim.doktor bana anksiyete bozukluğum olduğunu bu yüzden boynumda gerginlik olduğu ve ağrı yaptığını söyledi. Bana duxset 30 mg ilaç yazdı.ilacı kullandım çok iyi geldi .boyun ağrım geçti sinirim daha azaldı fakat bir ay sonra yan etki yaptığı için bırakmak zorunda kaldım . çok fazla terleme sıcak basması nabız yüksekliği gibi şeyler oldu. boynumu rahatlatacak yan etkisi olmayan bitkisel bir ilaç var mıdır? teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Diğdem Sayın
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Nasıl bir yan etki yaptı, onun yan etkilerinin bazıları geçici olabiliyor. Ayrıca tam size uygun bir ilaçmış, herkese bu kadar iyi gelmiyor

17 Şubat 2016 10:22