AM
Soru Sahibi
27 Aralık 2014 22:33

boyun ağrısı

hocam iyi Akşamlar kolay gelsin. annemde yaklaşık 2 aydan beri boyundan başlayıp başın arkasına yayılan Ağrılar mevcut ve bununla birlikte halsizlik ve yorgunluk mevcut.(tüm şikayetler bu başka hiç bir şikayet yok) 1 ay önce nörolojiye gitmiştik MR Çekildi ve temiz dedi Gerilim Tipi baş ağrısı Teşhisi koydu ve cymbalta(30 MG) ilaç verdi. ama bizim şikayetlerimizde azalma olsa da tam anlamıyla geçmedi. bugün check up yaptırdık . Fizik tedavi uzmanı Servikal vertebra (kontrastlı) MR ve Trokal vertebra MR istedi. pazartesi çekilecek bu MR ' lar. çok aklımıza takıldı fikir verebilir misiniz. bu MR ları neden istedi ? kötü bir hastalık olabilir mi? MS falan olabilir mi hocam. kolay gelsin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Cengiz Bahadır
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

MS gibi bir durumu nörologun atlayacağını zannetmem.Dr ne düşündü bilemem.Niye kontrast düşündü onuda bilemem.Hiç bir şey bilmeden ne diyebilirim ki ..

28 Aralık 2014 09:43