TH
Soru Sahibi
29 Haziran 2017 10:23

Bos mu alerjimi

Hocam merhabalar benim şikayetim 1,5 aydır burnumdan ara ara bir kaç damla şeffaf sıvı geliyor kbb ye gittim bunun içğn birisi bos diye tanımladı bi başka kbb de alerjik bi durum denildi bunun sebebi bos ise kendi kendine kapanırmı yoksa ameliyat olmak gerekirmi

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Bayram Çırak
Beyin ve Sinir Cerrahisi

bos is düşükde olsa kendi kendine kapanma ihtimali var. ancak kbb hekiminin söylediği gibi burun akıntısı olma ihtimali daha yüksek. çünkü travma veya bir darbe olmadan bos akıntısı olma ihtimali çok azdır

7 Ağustos 2017 12:44