HE
Soru Sahibi
30 Ocak 2015 16:25

böbrek

merhaba doktor bey ben sag tarafımda gecmeyen agrı nedenıyle doktora basvurdum kan tahlılımde sedımantasyon degerim 50 cıktı ve ust ultrason ıstendı.BENİM SAG TARAFIMDA AGRI VARDI FAKAT PROBLEM SOL TARAFIMDA CIKTI , SOL BÖBREK ORTA - ALT ZON BİLEŞKESİNDE 5.4 MM BOYUTUNDA EKOJENİTE (KÜMELENMİŞ TASTA OLABİLİR ) İZLENDİ.KLİNİK USG TAKİP ÖNERİLİR. BİRDE BİLATERAL VARİATİF BERTİNİ KOLON HİPERTOFİSİ MEVCUTTUR.İDRAR TAHLİLİNDE KAN GÖRULMÜŞ ,DOKTORUM TAŞ OLABILIR DEDI SİZCE NE YAPMALIYIM TESEKKURLER ŞİMDİDEN ... birde doktor bey bu BİLATERAL VARİATİF BERTİNİ KOLON HİPERTOFİSİ MEVCUTTUR ne demek acaba acıklarmısınız tekrar tesekkurler ...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. İzzet Fresko
Romatoloji , Dahiliye - İç Hastalıkları

Merhaba. Anlattığınız konular benim uzmanlık alanımla ilişkili değil.Bir üroloji ve gastroenteroloji uzmanı ile görüşmenizi öneririm. Sevgiler

23 Nisan 2015 11:52