İİ
Soru Sahibi
4 Temmuz 2014 00:06

Bıngıldak...

Hocam iyi geceler. geçen hafta bir oğlumuz oldu. doğum hane ağırlığı 4300 çocuk doktoru kontrolde 4000 ölçmüş. boy 52 ve kafa çevresi 37 bir haftalık olduğunda ebe si kontrol etti kilo 4150 boy 55 bıngıldak küçük dede ve devit vermedi. az araştırdım çok rahatsız oldum. oğlumun bıngıldağını el yordamıyla kontrol ettiğimde baklava dilimi şeklinde ve kenarlar 1 cm gibi cevaplarınız için şimdiden çok teşekkürler. rabbim yar ve yardımcınız olsun...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aydın Yağmurlu
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi)

İsmail bey sizi takip eden çocuk doktoru muayenesini de yaptığı için tarafından takibinin yapılması daha uygun olur. Bu soruları onunla paylaşmanızda fayda var.

7 Temmuz 2014 15:22