DG
Soru Sahibi
25 Ocak 2016 01:55

bilgilenme

Hocam sol bilegimde dikine 7 cm enine 2 cm lik bir dövme var yaptıralı 1.5 sene olur lazer tedavisiyle fiyatı ne kadar olur?

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Tahsin Oğuz Acartürk
Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Gecmis olsun, Su an lazer makinam kullanimda degil ama genel bir bilgi vereyim size. Dogmenin rengi ve derinligine gore lazer etkili olabilir. Lazer ile tamamen silinmesi mumkun olmaz ama buyuk cogunlugu ortadan kalkar. Mutlaka bir iz ve silik bir pigment olarak renk kalacaktir. Kesin cozum cerrahi olarak cikarilmasidir ama tabi oda ufak bir iz birakir. Internet uzerinde fiyat vermemiz saglik bakanligi tarafindan yasal degil. Bana ulasmak isterseniz telefonum *** *** ** Gecmis olsun

25 Ocak 2016 19:05