ad
Soru Sahibi
11 Ekim 2015 21:00

bilgi almak

Kilo problemim icin akupunktur tedavisi gormenn faydali olacagini duydum fakat hicbir bgim yok yan etkileri var mi tedavi sonrasinda geri kilo aliyormuyuz maliyeti ne kadar olur

1 cevap
Cevaplar (1)

merhaba Dilek hanım, Fazla kilo sorunları için akupunktur yardımcı bir tedavi yöntemi olarak faydalıdır. Ancak öncelikle kilo sorunununa neden olan etkenlerin tespit edilmesi gerekiyor. Kilo sorununa neden olan etmenler, gıda duyarlılığı-alerjisi, barsak flora bozukluğu, barsak maya mantarı, sinidirim enzim eksiklikleri, hormonal bozukluklar ve genetik faktörler olabilmektedir. Bu neden tespit edilir ve tedavi edilirse, kalıcı kilo vermek ve sağlığınıza kavuşmanız mümkün olacaktır. http://www.gaziantepagrimerkezi.com/fotogaleri.asp adresinden daha ayrıntılı bilgi alınabilir. Etkenin tespit edilmesinden sonra etkene yönelik tedavi programı yapılmalıdır. Akupunktur olarak sıklıkla kulak akupunkturu uygulanmaktadır. Bu uygulama ile iştahın azaltılması, iradenin attırılması ve gerginliğin azaltılması amaçlanmaktadır. Beraberinde bir yaşam ve yeme alışkanlıklarının düzenlenmesi de gerekebilmektedir. Bu tür bir yaklaşımın yan etkisinin olmasını beklemiyoruz. Ücretlendirme bilgilerini *** *** ** 07 tlf alabilirsiniz. Geçmiş olsun dileklerimizle

11 Ekim 2015 21:26