tm
Soru Sahibi
20 Ocak 2016 18:03

BEYİN VE SİNİR HASTALIKLARI

iyi günler annem 48 yaşında bir aya yakın süredir sürekli baş dönmesi şikayeti var.nörolojiye gittik mr istediler. mr sonucunda beyindeki kılcal damarlarda kireçlenme başlangıcı oldugunu söylediler ve yaşının bu sorun için de genç olduğu söylenmış. kireçlenmenin sebebi ne olabilir sizce doğru bir tespit yapılmış mı? Teşekkürler..

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Diğdem Sayın
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Beyin MR'ı görmeden bu duruma yorum yapmak zor, annenizin tansiyon problemi varsa onunla ilgili olabilir

23 Ocak 2016 11:27