GA
Soru Sahibi
17 Şubat 2016 13:10

Beta HCG testi

Merhabalar Ayşe Hanım bi sorum olacaktı beklenen adet gunume 3 gün kala test yaptım, 0.20 adet günümde yaptm0.12 çıktı negatif çıktı ama henüz adet olmadım yumurtlama gunumu takip etmiş buna gore davranmistik ama gebelik yok adette yok döllenme olmamış midir problem nedir acaba

3 cevap
Cevaplar (3)
Prof. Dr. Ayşe Parlakgümüş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Geç yumurtlama olabilir. 10 gün bekleyin. yine görmezseniz. Tekrar test yaptırın.

18 Şubat 2016 16:07
GA
Soru Sahibi

Hocam testler yine negatif çıktı, acaba adet gecikmelerinde yumurtlama da geç mi oluyor

19 Şubat 2016 08:18
Prof. Dr. Ayşe Parlakgümüş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Evet bazen olabilir. Endişelenmeyin

20 Şubat 2016 08:58
GA
Soru Sahibi

Merhabalar Hocam bi sorum olacaktı henüz bekledim adet gerçekleşmedi hormon testleri yaptm LH 9,FSH 1.89,estradiol 139,prolaktin 31,83 çıktı bunlar neye işarettir gebelik olmasına engel mıdır ayrıca klor oranı yüksek kreatinin de normalin altında çıktı

24 Şubat 2016 17:18
Prof. Dr. Ayşe Parlakgümüş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Progesteron baktırdınız mı? Kreatin bol su içiyorsanız düşer klorun yüksek olması önemli değildir.

26 Şubat 2016 09:23