şd
Soru Sahibi
24 Kasım 2015 22:20

belirsiz yaralar

Benim 6 aylık bir kedim var. daha yaklaşık iki hafta önce boynunun alt kısmını kaşıdığını fark ettim iki üç gün sonra aynı bölgede bir yara oldu çok titiz davrandım baticon ve bepanten uyguladım ve yarayı kuruttum fakat aynı olay iki üç gün önce yeniden oldu bu kez çenesinin altını kaşıdığını fark ettim öyle bir kaşınma ki gece beni uykumdan uyandırıyor o bölgedeki bir miktar tüy döküldü ve bugün o yara tekrar baş gösterdi fark eder fark etmez veterinere gittim ama önemli bir şey olmayacağını söyledi hala kaşınıyor ve ben çok korkuyorum önemli bir hastalığı olabilir mi isterseniz resim atabilirim ama ne olur bana yardım edin..

2 cevap
Cevaplar (2)

lütfen bir resim atın ama sanırım kediniz mantar enfeksiyonu yaşıyor geçmiş olsun

30 Kasım 2015 15:30
şd
Soru Sahibi

tesekkur ederim ama maalesef egzema olmus iki gunde tam 4 igne oldu yavrucak parazit asilari ile birlikte birde krem kullaniyoruz mamasinida proplan olarak degistirdik simdi hersey yolunda :)

30 Kasım 2015 20:08

Geçmiş olsun mamasını değiştirmeniz çok yerinde bir karar olmuş..

8 Aralık 2015 22:56