GN
Soru Sahibi
29 Aralık 2016 22:25

Belde ve bacakta ağrı

Merhaba hocam iyi günler dilerim öncelikle benim sıkıntım 1 senedir sağ bacagimda bazen dizimin altında bazen komple ağrı olması belden kaynaklı olabileceğini düşünerek devlet hastanesi ndeki doktor bel mr istedi çıkan sonuçta lomber lordozda düzleşme ve L4-5 seviyelerde intervertebral disklerde dural saka basi yapan santral protrüzyon sonuç çıkmıştır bunu değerlendirirseniz sevinirim çok ağrım oluyor bacağımda bazen buz gibi oluyor bacağım

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Faruk İbrahimoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Çok geçmiş olsun. Orta derecede bel fıtığınız mevcut. Bu fıtığınız ameliyatsız kliniğimizde tedavi edilebilir. Müsait bir gününüzde buyurun gelin gereken tedaviyi yapacağız sağlıklı günler dileriz.

30 Aralık 2016 09:16
Dr. Öğr. Üyesi Faruk İbrahimoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Çok geçmiş olsun. Orta derecede bel fıtığınız mevcut. Bu fıtığınız ameliyatsız kliniğimizde tedavi edilebilir. Müsait bir gününüzde buyurun gelin gereken tedaviyi yapacağız sağlıklı günler dileriz.

30 Aralık 2016 09:16
Dr. Öğr. Üyesi Faruk İbrahimoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Çok geçmiş olsun. Orta derecede bel fıtığınız mevcut. Bu fıtığınız ameliyatsız kliniğimizde tedavi edilebilir. Müsait bir gününüzde buyurun gelin gereken tedaviyi yapacağız sağlıklı günler dileriz.

30 Aralık 2016 09:16
Dr. Öğr. Üyesi Faruk İbrahimoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Çok geçmiş olsun. Orta derecede bel fıtığınız mevcut. Bu fıtığınız ameliyatsız kliniğimizde tedavi edilebilir. Müsait bir gününüzde buyurun gelin gereken tedaviyi yapacağız sağlıklı günler dileriz.

30 Aralık 2016 09:17
Dr. Öğr. Üyesi Faruk İbrahimoğlu
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Çok geçmiş olsun. Orta derecede bel fıtığınız mevcut. Bu fıtığınız ameliyatsız kliniğimizde tedavi edilebilir. Müsait bir gününüzde buyurun gelin gereken tedaviyi yapacağız sağlıklı günler dileriz.

30 Aralık 2016 09:17