13 Kasım 2015 03:03

belde ağrı

hocam eşimde şiddetli kalçada agır oluyor 54 yaşın da beyin cerrahına gittim emar çekti birde kemik fimi çekti belde eyrilik var amaliyat dedi 8 tane platin konulacak dedi başka beyin cerrahına gittim agrı eyrilikten deyil kanal daralması dedi amaliyat için acele etme dedi fizik toktoru emar çektirdi 4 tane fıtık var eyrilik yok amaliyata gerek yok dedi kafam karıştı ne yapayım teşekkürler bel eyriligine fizik iyi gelebilirmi fizyoterapist var elektirik ışınlarıyla ısıtıp haraket yaptırıp iyileştiririm dedi olabilirmi

2 cevap
Cevaplar (2)
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Tevfik Serdar Saraç
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Anlaşıldığı kadarıyla, tanı, yani şikayetlerin ana sebebi henüz belli değil. Bu durumda bir tedavi şekli önerisi de uygun olmayacaktır. Öncelikle doğru bir tanı gerekiyor.

18 Kasım 2015 16:44
Soru Sahibi

tşk ederim hocam

18 Kasım 2015 22:14
Yrd. Doç. Dr. Ahmet Tevfik Serdar Saraç
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon

Sağlık dileklerimle ...

26 Kasım 2015 17:01