YM
Soru Sahibi
20 Eylül 2016 13:58

Bel soğukluğu

Hocam 2 buçuk ay önce bel soğukluğu belirtileri doğrultusunda doktora gittin ve ilaç tedavisi kullandım daha sonrasında bişey hissetmez oldum yalnız şimdi iki gündür sadece akıntım var bunun sebebi ne olabilir hastalık nüksetmiş midir? Yoksa farklı bir durum mu var?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Burak Sivaslıoğlu
Üroloji , Androloji

Nüks olabilir veya başka bir organizma da eklenmiş olabilir. Tetkik ve kültür yaptırmanızı öneririm. Geçmiş olsun

20 Eylül 2016 17:04