SR
Soru Sahibi
3 Ekim 2017 00:45

Bel fıtığı

Hocam kolay gelsin öncelikle. Bende bel fıtığı var l4 l5 de . 10 ay olcak fizik tedaviye gittim egzersiz yaptım ama nafile .. bide sağ kalçama vuruyor. ağrısı çok zorluyor bni belimin . Her an ağrıyor . Ben basınçlı tuzlu suyla fıtığı parçalama yöntemini duydum sizce nasıl bir yöntem ? Tedavi olup kurtulmak istiyorum artık lütfen yardımcı olun .

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Konuralp İlbay
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bahsettiğiniz yöntem, dünyada yaygın kullanılan ve çok kabul görmüş bir yöntem değil. Bana göre, en çok kullanılan tedavi yöntemlerini tercih etmeniz uygun olur. Cerrahi tedavide bile en sık uygulanan operasyon tarzı tercih edilirse iyi olur.

3 Ekim 2017 16:46