IL
Soru Sahibi
1 Eylül 2017 00:19

Bel fitigi

Hocam emekli dış hekimiyim L4L5 bel fitigim var ameliyat denildi çok ağrım var sizin yonteminizle duzelebilirmi mr ve rontgenlerim var bayramda gelebilirmiyim yardımcı olabilir misiniz saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Halil Algan
Anestezi ve Reanimasyon

Merhaba Muayene bulgularınızda kuvvet kaybı yoksa ve Lomber MRG incelemenizde 'ekstrüde disk hernisi ve/veya serbest fragman' saptanmadıysa, Nucleotome veya SpineJet ile perkütan disk dekompresyonu uygulamaları yapılabilir. Aksi halde, Transformational Epidural Steroid Enjeksiyonları ile tedaviye devam edebiliriz. En erken 6 Eylül'de sizi görebilirim. Geçmiş olsun dileklerimle. Saygılar. Dr. Halil Algan *** *** ** *** *** **

1 Eylül 2017 15:36