AS
Soru Sahibi
26 Aralık 2015 13:30

BEL FITIĞI

Merhabalar 8 ay önce annem bel fıtığı patlamış olduğundan dolayı acil olarak amilyata alındı . amilyat sonrası 4 ay ayağındaki uyuşukluk dışında fazla şikayeti yoktu . ancak doktor tavsiyesi ile uyuşukluğun geçmesi için fizik tedavi gördü ve ordaki bir hareket dolayısıyla şiddetli ağrıları başladı. ancak ağrı belinde değil sol bacağında sertlikle birlikte . 4 aydır doktor doktor gezip çare arıyoruz beyin ve sinir cerrahisine gidiyoruz o ortapediye gönderiyo ortapediye gidiyoruz o fizik tedaviye kimi tekrar amilyat edelim bakalım diyorlar kimi belinde bişey yok bacaktaki kaslardan dolayı kronikleşmiş bir ağrı diyor . voltoren yakı neruda her türlü ağrı kesici ilaç iğne kullanımı yapıyoruz . öneriniz varsa yardımcı olabilirmisiniz

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şeref Öztürk
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Öncelikle geçmiş olsun.Sol bacakta çok şiddetli ağrı,uyuşma ve güçsüzlük veya bunlardan biri mevcut ise ameliyat gerektiren bir Tekrar etmiş Bel FITIĞI olabilir.Çekilmediyse yeni bir bel MR ı çekilmesi gerekiyor.Çekildiyse Mr larınız la sizi mutlaka bekliyorum.Eğer sorun fıtık ise ameliyatsız 10 gün arayla 2 seans olarak uyguladığımız bir tedavimiz mevcut.Başarı oranı %70 gibi yüksek bir oranda.Ayrıntılı muayne ile durumunuz hakkında iyi bir değerlendirme yapıp bir an önce tedavinize başlayabiliriz. istanbul Büyükçekmece özel KOLAN hastanesinde hasta Kabulü yapmaktayız.Hastanemizin SGK anlaşması ve özel sigortalar ile anlaşması mevcuttur . *** *** ** nolu telefondan Randevu ve bilgi alabilirsiniz. www.serefozturk.net adresinden Bel FITIĞI FITIĞI ile ilgi merak ettiğiniz şeyleri öğrenebilirsiniz .Ayrıca İNSTAGRAMDA "beyinvesinircerrahisi"sayfamızı da takip edebilirsiniz. Saygılar... Cep:*** *** ** Op.Dr Şeref Öztürk

7 Ocak 2016 12:30