ES
Soru Sahibi
23 Nisan 2018 17:00

Bel ağrosı

Hocam selam. Belimin sağ tarafında beni sıkıntıya sokan. Ağrım var. Gerekli filimleri çekildim. Doktor fizik tedavi önerdi. Evde yapmam gereken hareketleri verdi 15 gündür yapıyorum biraz rahatlattı ama ani bir harekette gene nüks ediyor. Manuel terapi diye birşey duydum. İnternet dende baktım. Konu ile ilgili yardımcı olursanız sevinirim. Saygılar. Seyfi Erim.

1 cevap
Cevaplar (1)

filmlerinizle birlikte bir manuel tedavi yapan uzmana danışabilirsiniz.

30 Nisan 2018 09:19