im
Soru Sahibi
13 Haziran 2017 04:44

Bel ağrısı

Merhabalar hocam.benim önceleri bel ağrım vardı röntgen de siyatik sinir sıkışması tanısı koydu ortopedi uzmanı.ağrılarım devam edince beyin ve sinir cerrahisine çıktım o da mr istedi sonuçlar ise; Lomber lordozda azalma L5-S1 düzeyinde santral diskal taşma Bu ne demek oluyo tam olarak ne anlama geliyo ? doktor bişeyin yok dedi ama benim ara ara ağrılarım devam ediyor adı nedir bu raporun tam olarak bi de at kestanesi kremi diolar kullansammı sizce? şimdiden çok teşekkür ederim hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Şeref Öztürk
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Öncelikle geçmiş olsun.Bel emarında bahsettiğiniz durum bel fıtığı anlamına geliyor.Doktor arkadaş birşey Yok dediğine göre çok büyük bir fıtık değil anlaşılan.İlk etapta fizik tedavi bölümüne başvurabilirsiniz.Eğer Geçmezse Beyin ve sinir cerrahisi bölümüne başvurabilirsiniz. Saygılar..

13 Haziran 2017 12:23