AK
Soru Sahibi
11 Ağustos 2017 01:15

Bebek Kedi Bakımı

Merhaba 40 günlük yavru kedilere ve annesine balkonda bakıyoruz fakat başka şehire gideceğimizden tek yavruyu bari yanımda götürmek istiyorum. Yaklaşık 2 aylıkken annesinden ayıracağım sizce yavruya bir sorun olur mu? Psikolojisi kötü etkilenir mi? Ne zaman mama yemeye başlar ve ne tür bir mama kullanmam gerekir? 2 aylık bir kedinin bakımı nasıl olmalıdir genel olarak bahsederseniz sorularıma cevap bulursam çok sevinirim.. Iyi günler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, yavru kediler yaklaşık 45-50 günlükken kuru mama yemeye başlarlar, yavru kedi kuru mamalarıyla beslemeniz uygun olur, annesinden ayırdığınız zaman psikolojik olarak bir süre annesini arar daha sonra alışır, bu süreçte hem kendi sağlığı hem de sizin sağlığınız için aşılarını zamanında yaptırmanızı öneririm, iyi günler

13 Ağustos 2017 09:28