ÇE
Soru Sahibi
4 Aralık 2017 10:02

Bebeğimin kolestrolü yüksek

Merhaba, 17 aylık bebeğimin kolesterol değeri 254, Trigleserid değeri 60 Bu değerler normal midir? Yardımcı olursnız sevinirim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Nurdan Erol
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Kardiyolojisi

Emel hanım Sorunuz için teşekkürler Ancak bu değer normal değil İlave başka bir hastalığı var mı ? Varsa onlara yönelik yoksa metabolizma hastalıkları ile görüşülmesi uygun olur Ailede başka kimselerde yüksek kolesterol düzeyi varsa daha önemli Direk kardiyolojinin konusu değil Ancak eko ilede takipleri gerekir Geçmiş olsun

6 Aralık 2017 08:44