EH
Soru Sahibi
14 Şubat 2012 23:19

bebeğimin göbeği kanıyor

merhaba bebeğim 8günlük daha göbeği düşmedi ama kan geliyor hafif hafif altını açtığımda bulaşmış oluyordu kuru ama şimdi biraz sulu kanlı ne yapmam lazım bu gece götürüyümmü doktora yarını beklesem bir tehlikesi varmı teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Ali Fuat Serpen
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

SİZEDE MERHABA HAVVA HANIM.GÖBEK BAĞININ DÜŞMESİ BAZEN 6-8 HAFTAYA KADAR UZAYABİLİR.FAKAT SİZ KAN GELDİĞİNİ SÖYLÜYORSUNUZ.BAZI KANAMA BOZUKLUKLARINDA ÖRNEĞİN F13 EKSİKLİĞİNDE GÖBEK BAĞINDAN SIZINTI TARZINDA KANAMALAR OLUR.ACİL BİR DURUM DEĞİLDİR.FAKAT BİR ÇOCUK UZMANINA GÖTÜRMENİZİ TAVSİYE EDİYORUM.GEÇMİŞ OLSUN

18 Şubat 2012 19:03