dd
Soru Sahibi
10 Haziran 2015 00:41

bebeğim ağlarken kısa süreli nefessiz kalıyor

Merhaba dr hanım...bebeğim ilk asısından sonra cok ağladı ve ağlarken kısa sureli saniyelik nefessiz kalmalar oldu o günden beri bazen gece uykusundan ağlayarak uyanıyo ve aynı şekilde kısa kısa nefessiz kalıyo bazende istediği şey olmadığı zaman cok ağlıyo aynı şekilde oluyo ne yapmam gerekir tehlikeli bi durummudur acaba yardımcı olursanız sevinirim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Ülkü Ayberk
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Ağlarken kısa süren bu nefes tutmaya katılma nöbeti denir. Kansızlığı yoksa 2-3 yaşında geçer.Bu durumda ağzına üflerseniz katılma durur.

10 Haziran 2015 02:52