AH
Soru Sahibi
19 Aralık 2011 12:47

Başda damar atma hissi

6 yıllık hashımoto hastasıyım.Değerlerim Trigliserid 260, Kolestrol 203, LDL Kolestrol 195 çıktı. ALT değerimde normal sınırın üstünde 54.Doktorum diyet önerdi. Ancak benim sorunum son zamanlarda TSH seviyem normal değerlerinde iken bile sürekli,başımda, ensemde , parmak uçlarımda nabız gibi bir damar atma hissi.Kardiyolağa gittim ve EKG de birşey çıkmadı. Noroloji bölümüne gittim ve doktor psikolojik olabilir diyerek 20 mg paxıl verdi, emara gerek yok dedi..Değişen birşey olmayınca bu sefer endokrin doktorum tansiyon ve troit kaynaklı ritm bozukluğu olabilir dedi ve beloc 50 mg günde 1 adet verdi.Fakat bu his halen ciddi bir şekilde var, Sizin bir öneriniz varmıdır, Noroloji, Kardiyolog, Endokrin dışında gitmem gereken bölüm neresidir? Kullandığım ilaçlar her gün 150 mg levoıtron, 50 mg beloc, 20 mg paxil ve B12 için 1 tablet apikobal..Başımdaki damar, nabız atma hissi vücudumu sarsıyor, beynimle ilgili farklı birşey olmasından endişe ediyorum..Lütfen cevap verim, çok endişeliyim..

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nazire Afşar
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Merhaba Gercekten yakınmalarınız psikolojik olabilir ancak bunu dışlamak için Hem muayeneniz hem de ayrıntılı tetkik edilmeniz gerekir. Selamlar

21 Aralık 2011 22:47